15-day Zimbabwe and Zambia camping group safari tour
€1.980,00
This is a starting price
- incl. overnight stays as described in the itinerary
- gebruik van kampeeruitrusting (uitgezonderd slaapzak, handdoek en hoofdkussen)
- Entrance fees for the aforementioned National Parks and excursions
- vervoer tijdens de reis in een safari minibus of safari overlandtruck
- meals as in the travel description
- guidance from 2 professional English-speaking guides
- digital information booklet
reiscode: AOL 409
Description
In short
One avontuurlijke en actieve Camping safari door Zimbabwe en de Lower Zambezi rivier in Zambia. De reis begint in Livingstone a visit to the Victoria Falls.
Daarna langs kleine dorpjes rijden naar de Zambezi River vallei waar een twee daagse kano excursie.
Na dit bezoek aan Zambia grensovergang naar Zimbabwe en een bezoek aan de Chinhoyi Caves. Verder bezoek aan Nyanga Nationaal Park waar een begeleide wandeling wordt gemaakt en een bezoek aan Chimanimani Nationaal Park voor een volle dag begeleide wandeling.
Verder rijden naar de UNESCO World Heritage site Great Zimbabwe ruïnes, visit to Matopos Nationaal Park en game driving in het Hwange Nationaal Park.
De reis eindigt in Victoria Falls Zimbabwe
Gegarandeerd vertrek vanaf 4 personen
Programme
Day 1: Livingstone
Rond 14.00 komt de groep bij elkaar en wordt kennisgemaakt met de medereizigers en de gidsen.
Rest van de middag om Livingstone te verkennen en een bezoek te brengen aan de Victoria Falls watervallen.
Overnight stay at the campsite in Livingstone. (camping)
- Activiteiten inclusief: entreegeld Victoria Falls Nationaal Park Zambia
- Optionele activiteiten: white water rafting, sunset cruise, scenic vlucht over de watervallen en nog veel meer
- Overnachting: camping, tweepersoonstent, uitstekende bad/douchefaciliteiten, warme douches, zwembad, restaurant
- Meals included: none
- For more information, see: www.thevictoriafallswaterfront.com
Dag 2: Livingstone – Kafue Rivier
Na het ontbijt vertrek uit Livingstone en rijden naar de camping aan de Kafue rivier.
Onderweg passeren kleine dorpjes en een heuvelachtig landschap voordat we afzakken naar de Zambezi rivier vallei. In de namiddag voorbereiden voor de kano expeditie de komende dagen en genieten van de omgeving.
Overnachting op de camping van de Gwabi River Lodge. (camping)
- Overnachting: camping, tweepersoonstent, uitstekende bad/douchefaciliteiten, warme douches
- Meals included: breakfast, lunch and dinner
- Afstand: 510 km, ca. 8 uur rijden exclusief stops voor lunch en sightseeing
- For more information, see: www.gwabiriverlodge.com
Dag 3: Lower Zambezi kano expeditie
Vandaag per kano paddelen over de Kafue rivier naar de machtige Zambezi rivier met begeleiding van lokale gidsen.
Onderweg passeren we traditionele dorpjes en een overweldigende natuur. Het kamp van vandaag is gelegen op een eiland in de rivier waar dieren als olifanten, zebra en antilopen komen om te drinken.
Overnachtingen op een eilandje in de Zambezi rivier in een tweepersoonstent (wild camping) (zelf handdoek meenemen)
- Activities include: full day canoe safari on the Zambezi River with local guides
- Overnachting: wild camping op een eilandje in de Zambezi rivier, geen faciliteiten, bush douche
- Meals included: breakfast, lunch and dinner
Dag 4: Lower Zambezi
Vandaag na het ontbijt in de kano pedellen op Zambezi rivier waarbij de dieren zoals nijlpaarden, olifanten en andere dieren die bij de rivier komen drinken van dichtbij kunnen worden bekeken en gefotografeerd.
In the afternoon, we will be picked up by a motorboat that will take us back to the starting point of the canoe excursion.
The evening is spent around the campfire.
Overnachting op de camping van de Gwabi River Lodge in de Lower Zambezi Vallei in een tweepersoonstent. (camping)
- Activiteiten inclusief: halve dag kanosafari op de Zambezi rivier met lokale gidsen
- Overnachting: campsite, douche en toiletgebouwen, warme douches, zwembad en bar
- Meals included: breakfast, lunch and dinner
Dag 5: Lower Zambezi - Chinhoyi
Vertrek uit de Lower Zambezi vallei en rijden naar de Chirundu grenspost met Zimbabwe.
Na de grensovergang rijden door de Hurungwe safari area naar de Chinhoyi grotten.
Bezoek aan de Chinhoyi grotten en de “pool of the fallen” een ondergronds, fel blauwe meer waar meerdere legendes over bestaan.
De Chinhoyi grotten bestaan uit een uitgebreid systeem van grotten en tunnels en boden in het verleden schuilplaats voor de lokale Mashona stam tegen de aanvallen van de rivaliserende Matabele stam.
Overnachting op een camping in de omgeving van de Chinhoyi grotten. (camping)
- Activiteiten inclusief: entreegeld voor Chinhoyi Caves
- Overnachting: camping, tweepersoonstent, uitstekende bad/douchefaciliteiten, warme douches
- Meals included: breakfast and lunch
- Afstand: 250 km, ca. 3½ uur rijden exclusief grensovergang, stops voor sightseeing onderweg en lunch
Dag 6: Chinhoyi – Nyanga Nationaal Park
Na het ontbijt vertrek uit Chinhoyi en oostwaarts rijden naar het Nyanga Mountain Nationaal Park in de noordelijke Eastern Highland.
Het park biedt schitterende uitzichten en de hoogte berg van Zimbabwe, Mount Nyangani met het hoogste punt van 2592 meter boven zeeniveau.
In het park veel subtropische regenwoud, watervallen en bergmeren.
Er zijn verschillende wandelroutes in het park en een grote diversiteit aan vogels en zoogdieren.
Het park is vooral bekend om de blue duiker en samango apen maar ook buffels en leeuwen, diverse antilopen soorten komen hier voor.
Overnachting in de Nyanga Pine Tree Inn in een tweepersoonskamer. (hotel)
- Activiteiten inclusief: entreegeld Nyanga Nationaal Park, hikes in het Nyanga Nationaal Park
- Overnachting: tweepersoonskamer met ensuite badkamer, bar & restaurant en wifi in het hoofdgebouw
- Meals included: breakfast, lunch and dinner
- Afstand: 390 km, ca. 6 uur rijden exclusief stops voor sightseeing en lunch onderweg
- For more information, see: www.pinetreeinnnyanga.com
Dag 7: Nyanga Nationaal Park
Volle dag in het Nyanga Nationaal Park voor een begeleide hike door het park en bezoek aan waterval.
Overnachting in de Nyanga Pine Tree Inn in een tweepersoonskamer ensuite badkamer. (hotel)
- Activiteiten inclusief: entreegeld Nyanga Nationaal Park, hikes in het Nyanga Nationaal Park
- Overnachting: tweepersoonskamer met ensuite badkamer, bar & restaurant en wifi in het hoofdgebouw
- Meals included: breakfast, lunch and dinner
Dag 8: Nyanga Nationaal Park – Chimanimani Nationaal Park
Na het ontbijt vertrek uit het Nyanga Nationaal Park en rijden naar de Honda Vallei. Hier wordt een wandeling gemaakt door de prachtige natuur en zoeken we vooral naar de vele vogelsoorten die hier voorkomen.
Na de wandeling rijden we door naar het Chimanimani Nationaal Park, een schitterend bergachtig gebied in het oosten van Zimbabwe.
Rest van de namiddag ter vrije besteding om te genieten van de schitterende omgeving.
Overnachting op een camping nabij Chimanimani. (camping)
- Activiteiten inclusief: begeleide wandeling in Honda Vallei incl. entreegelden
- Overnachting: camping, tweepersoonstent, uitstekende bad/douchefaciliteiten, warme douches
- Meals included: breakfast, lunch and dinner
- Afstand: 260 km, ca. 4 uur rijden exclusief stops voor sightseeing en lunch onderweg
Dag 9: Chimanimani Nationaal Park
Vandaag volle dag wandelen in het Chimanimani Nationaal park op zoek naar de vele vogelsoorten die hier voorkomen en zoogdieren als o.a. de eland, bushbok, sabel antiloop, luipaard en blue duiker.
Onderweg een bezoek aan de Bridal Feil Falls en voor de avontuurlijke reiziger is en een hike naar de top van Pork Pie Hill.
Overnachting op een camping nabij Chimanimani. (camping)
- Activiteiten inclusief: entreegeld Chimanimani Nationaal Park, begeleide wandeling naar de Bridal Veil Falls en Pork Pie Hill
- Overnachting: camping, tweepersoonstent, uitstekende bad/douchefaciliteiten, warme douches
- Meals included: breakfast, lunch and dinner
Dag 10: Chimanimani Nationaal Park – Great Zimbabwe monument
Vertrek uit Chimanimani Nationaal Park en rijden in zuid westelijke richting naar Great Zimbabwe, een UNESCO World Heritage site met ruïnes uit de 11e eeuw van het “Kingdom of Zimbabwe”.
Deze ruïnes zijn een van de oudste stenen structuren in Zuidelijk Africa. Overblijfselen van een civilisatie van ca. 20.000 personen die vooral leefden van het handelen in goud, vee en ohet verkopen van hun oogst.
Het woord Zimbabwe betekend “huis van steen”.
Overnachting op een camping nabij Great Zimbabwe. (camping)
- Activiteiten inclusief: entreegeld Great Zimbabwe ruïnes en begeleide tour
- Meals included: breakfast and lunch
- Overnachting: camping, tweepersoonstent, uitstekende bad/douchefaciliteiten, warme douches
- Afstand: 305 km, ca. 4 uur rijden exclusief stops voor sightseeing en lunch
Dag 11: Great Zimbabwe - Matopos Nationaal Park
Na het ontbijt vertrek uit Great Zimbabwe en rijden via Bulawayo naar het Matobos Hills Nationaal Park even ten zuiden van het plaatsje Bulawayo.
Aankomst in de namiddag en opzetten van het camp.
Overnachting op de camping net buiten het park (camping)
- Activiteiten inclusief: sundowner, kampvuur, sterrenkijken
- Overnachting: campsite nabij Matobos Nationaal Park, tweepersoonstent, uitstekende bad/douchefaciliteiten, warme douches
- Meals included: breakfast, lunch and dinner
- Afstand: 340 km, ca. 5 uur rijden exclusief stops voor sightseeing, winkelen in Bulawayo en lunch onderweg
Dag 12: Matopos Nationaal Park
Vandaag bezoek aan het Matobos Nationaal Park met bezoek aan de granieten “Koppies” en beboste valleien.
Een bezoek wordt gebracht aan “World’s View” uitzichtpunt en het graf van Cecil John Rhodes die begraven is in de heuvels van Matobos.
Er wordt een game drive gemaakt in een open safari auto op zoek naar de dieren die hier voorkomen en een begeleide wandeling op zoek naar de witte neushoorn die hier voorkomt.
De ongewone rotsformaties in dit gebied zijn ook het leefgebied van neushoorns. Tijdens de wandeling in het park hopen we de witte neushoorns te spotten.
Ook de sabel antiloop en Afrika ’s grootste concentratie luipaarden zijn te vinden in dit park. In de middag een begeleide wandeling naar o.a. de San Bushman rotstekeningen.
Overnachting op de camping net buiten het park (camping)
- Activiteiten inclusief: entreegeld Matobos Nationaal Park, game drive/walk met gids door het park
- Overnachting: campsite nabij Matobos Nationaal Park, tweepersoonstent, uitstekende bad/douchefaciliteiten, warme douches
- Meals included: breakfast, lunch and dinner
Dag 13: Matopos Nationaal Park – Hwange Nationaal Park
Na het ontbijt vertrek in noordelijke richting naar het Hwange Nationaal Park. Het Hwange National Park is het grootste wild park in Zimbabwe en is vernoemd naar een lokale Nhanzwa chief.
Het Hwange Park is ongeveer 14.650 vierkante kilometer groot en is gelegen in het noordwesten van het land. Hwange is beroemd om zijn grote olifanten populatie.
Rest van de namiddag ter vrije besteding.
Overnachting is op de campsite in het game management area van Hwange, net buiten het park. (camping)
- Overnachting: campsite nabij Hwange Park, tweepersoonstent, uitstekende bad/douchefaciliteiten en zwembad
- Meals included: breakfast, lunch and dinner
- Afstand: 335 km, ca. 5 uur rijden exclusief stops voor sightseeing, game viewing en lunch onderweg
Dag 14: Hwange Nationaal Park
Volle dag game driving in een open 4×4 safari auto door het Hwange Nationaal Park met een lokale gids.
Overnachting is op de campsite in het game management area van Hwange, net buiten het park. (camping)
- Inclusief: entreegeld Hwange Nationaal Park, volle dag game drive met lokale gids in open 4×4 safari auto
- Overnachting: campsite nabij Hwange Park, tweepersoonstent, uitstekende bad/douchefaciliteiten en zwembad
- Meals included: breakfast, lunch and dinner
Dag 15: Hwange Nationaal Park – Victoria Falls
Rijden in noordelijke richting Victoria Falls waar de reis rond lunchtijd eindigt.
End of arrangement.
- Activiteiten inclusief: airport drop off rond 11.00 uur
- Overnachting: geen
- Meals included: breakfast
- Optionele activiteiten: white water rafting, bungee jump, sunset river cruise, scenic flight over de Vic Falls met microlight
- Afstand: 200 km, ca. 3 uur rijden exclusief stops voor sightseeing en curio shopping
Reisom
REISSOM 15 DAAGSE ZIMBABWE EN ZAMBIA KAMPEER GROEPSSAFARI REIS:
- €. 1980,- per persoon (geldig van 01-01-2025 t/m 31-12-2025) + local payment van US$ 300,-
- €. 2090,- per persoon (geldig van 01-01-2026 t/m 31-12-2026) + local payment van US$ 400,-
* Deze prijs is gebaseerd op twee reizigers. Voor alleenreizenden geldt; Accommodatie tijdens de safari op indeling (zonder extra kosten) of een toeslag van €. 110,- (2025) en €. 230,- (2026) p.p. voor een eenpersoonstent tijdens de reis.
Optional extras:
- Extra overnachting in Waterfront Lodge in Livingstone aan het begin van de reis: €. 88,- (2025) en €. 86,- (2026) per persoon per nacht in een tweepersoonskamer op basis van twee personen per kamer incl. ontbijt.
- Toeslag eenpersoonskamer €. 42,- (2025) en €. 41,- (2026) per persoon per nacht.
- Extra overnachting aan het einde van de reis in de Phezulu guest lodge in Victoria Falls. (deluxe kamer): €. 94,- (2025) en €. 96,- (2026) per persoon per nacht in een tweepersoonskamer op basis van logies en ontbijt.
- Toeslag eenpersoonskamer €. 32,- (2025) en €. 32,- (2026) per persoon per nacht.
- Aankomst en/of vertrek transfer optioneel bij te boeken a € 30,- per persoon
Prices for departures after 31-12-2026 are not yet available. If you are interested, please send us a message. Contact form.
Flight
De genoemde reissom is exclusief de Internationale vluchten.
Wel kunnen wij u vluchten aanbieden van alle bij IATA BSP aangesloten luchtvaartmaatschappijen. Op aanvraag kunnen wij u een prijsopgave geven voor verschillende maatschappijen.
Vluchtprijs indicatie voor deze reis: KLM €. 850,- per persoon inclusief luchthavenbelasting voor het traject Amsterdam – Johannesburg – Amsterdam.
Prijsindicatie voor de vlucht van Johannesburg naar Livingstone / Victoria Falls – Johannesburg met Airlink voor ca. €. 265,- per persoon
Extension of the journey
It is possible to have a longer or shorter stay in Africa if that is your preference. A “tailor-made” trip to your personal requirements is also possible, of course.
If you let us know your requirements, we would be happy to provide you with an attractive quote.
Good2Go – De reisorganisatie zet zich in voor duurzaam en verantwoordelijk reizen. Dit zie je terug in de “low impact” stijl van Reizen waar alles wat wordt meegenomen wordt zijn foto’s en alles wat achtergelaten wordt zijn voetafdrukken.
De reisorganisatie is 100% in Zuid Afrikaans eigendom en streeft ernaar een echt verschil te maken in de levens van de mensen waarvan de landen worden bezocht.
Tijdens deze reis worden de volgende doelen gesteund; De Gwabi River Lodge wordt gerund door de eigenaar en 100% van de staf is Zambiaans. De lodge produceert en verkoopt tegen een goedkope prijs eco houtskool in de Lower Zambezi Valley wat illegale houtkap door de lokale bevolking tegenhoudt.
Ze helpen ook een lokale school door groente zaden te doneren, waterpompen te instaleren en advies te geven aan de lokale bevolking over het verbouwen van groenten en fruit.
Groenten en fruit wordt weer aangekocht van de lokale bevolking voor gebruik in de lodge. Pine Tree Inn Nyanga wordt gerund door de eigenaar en de staf komt voornamelijk uit de directe omgeving van de lodge waarmee de lokale bevolking wordt gesteund.
Verder is de lodge bezig met de renovatie van de kraamafdeling van een lokale kliniek.
De lodge bebouwd zijn eigen groenten en koopt in bij de lokale boeren en geeft advies voor het verhogen van de productie door gewas rotatie en bestrijden van ziekten.
Vertrekdata 2025:
Augustus 16
September 13
October 04
November: 01, 29
Departure dates 2026:
Maart: 28
April: 18
Juni: 06
Juli: 18
Augustus 15
September 12
October 03, 31
November: 28
Vet Printed data= regardless of the number of participants, departure is guaranteed, no minimum number of participants
*On this date, the tour will be conducted with a German-speaking tour leader. Het overgrote deel van de reizigers zal dan vanzelfsprekend Duitssprekend zijn.
Incl./excl. with this trip
Travel information
Number of participants:
Our camping safaris are conducted in small groups to offer the best and most flexible itinerary possible. Small groups mean more time for the traveller, less waiting time and a cosy, personal atmosphere during the trip.
De gemiddelde leeftijd op deze tour is 38-45 maar leeftijden variëren van 20 tot 60+ jaar. Minimum leeftijd voor kinderen is 12 jaar mits begeleid door tenminste 1 volwassenen, er is geen leeftijdsgrens maar voor reizigers met een leeftijd van 65+ wordt een medisch “fitheids” verklaring gevraagd die verkrijgbaar is bij uw huisarts.
Guaranteed departure from 4 people/maximum 12 participants.
Language
Omdat de deelnemers aan bovenstaande reis uit verschillende landen komen wordt er tijdens de reis Engels gesproken door de gids (met uitzondering van de vertrekdata die zijn aangegeven met een * tijdens deze reizen wordt hoofdzakelijk Duits gesproken).
De reis word begeleid door 2 gecertificeerde gidsen voor optimale kennis, informatie en individuele aandacht.
Visa
Indien u in het bezit bent van een Nederlands paspoort wat nog tenminste 6 maanden geldig is na terugkomst van de reis, is er voor zowel Zimbabwe als Zambia een visum nodig. Beide kunnen aan de grens worden gekocht.
Voor Zimbabwe kan het visum ook online worden aangevraagd via www.evisa.gov.zw/ maar pas nadat het kenteken van de auto bekend is bij aanvang van de reis.
Verder dienen er nog voldoende lege pagina’s naast elkaar in het paspoort te zijn voor de benodigde stempels (ga uit van tenminste 2 lege pagina’s per te bezoeken land). Indien u in het bezit bent van een andere Nationaliteit dan de Nederlandse of Belgische dan even controleren bij het Consulaat van de betreffende landen.
AfrikaOnline does not provide visas. For information, please visit the visa service website: www.visum.nl. Should you not possess a valid passport and/or travel documents during your journey, any consequences arising from this will be your own responsibility. (subject to change).
Reist u met kinderen onder de 18 jaar dan geldt dat u in het bezit dient te zijn van een afschrift van het geboorte certificaat.
Reist u als alleenstaande ouder of gewoon alleen met u minderjarige kind moet u tevens in het bezit zijn van een toestemmingsformulier van de andere ouder. Informeer bij Afrika Online naar de uitgebreide informatie hierover.
Highlights of the trip:
Livingstone -Victoria Watervallen, Lower Zambezi N.P. –kano excursie, Chinhoyi – bezoek aan de Chinhoyi caves, Nyanga Nationaal Park – subtropisch regenwoud, watervallen,
hiking trails, natuur en birding, Chimanimani – hiking trails, Afro-Montane bos, birding en antilopen soorten, Great Zimbabwe – geschiedenis, cultuur,
Unesco World Heritage site, Matopos Nationaal Park – game drive/walk- neushoorns, rotsschilderingen, Hwange Nationaal Park – game drives en Victoria Falls- watervallen, avontuur, natuur.
Naturally, during the trip, an effort will be made to visit villages and make contact with the local inhabitants.
Transport
Vervoer tijdens de reis is per speciale overland safaritruck met 10/12 stoelen. Comfortabel reizen en uitstekend om game drives mee te maken.
Grote schuiframen zodat iedereen een goed uitzicht heeft. Imperiaal en aanhanger voor bagage en kampeeruitrusting.
Voor de game drives in Hwange Nationaal park wordt gebruik gemaakt van open 4×4 safari auto’s.
Travel – Cancellation Insurance
Afsluiten van een reisverzekering is verplicht. Het afsluiten van een annuleringsverzekering wordt aangeraden. Indien de verzekeringen niet via AfrikaOnline worden afgesloten vragen wij u vriendelijk de naam van de verzekeraar en de polisnummers van de beide verzekeringen zo snel mogelijk en ruim voor uw vertrek per email aan AfrikaOnline door te geven.
Participation
Vanaf 12 jaar, geen maximum leeftijd. Wel moet er voor elke kind onder de 18 jaar tenminste 1 volwassenen meereizen. Tijdens de reis worden er wandelingen gemaakt die een zeker uithoudingsvermogen vereisen.
The walks are graded as easy to moderate and are always optional. For all camping trips, participation is requested in setting up the camp, preparing meals, and of course, helping with the washing up.
Teamspirit is part of the fun of travelling in a group.
Overnight stays
Camping: 13 overnachtingen op campings in de Nationale Parken of steden. Campings in Zambia en Zimbabwe zijn over het algemeen prima noemen met goede faciliteiten als warme douches.
Some campsites have a swimming pool. Sometimes a campsite can also be beautifully situated, but the disadvantage is that there are fewer facilities.
Tijdens de kano excursie op de Zambezi rivier is er 1 nacht wild kamperen. Tijdens het verblijf op deze camping word gebruik gemaakt van zelf meegenomen een bushtoilet en een bush douche, eenvoudige faciliteiten dus.
De kampeeruitrusting; ruime en comfortabele iglotent van 2.2 x 2.2 x 1.5 meter die eenvoudig zijn op te zetten/af te breken. De tenten hebben “ingebouwde” muggenhorren.
Furthermore, there are mattresses approximately 5 cm thick and comfortable camping chairs with backrests.
Tijdens de reis wordt uw medewerking gevraagd bij het opzetten en afbreken van de tenten en het kamp.
Meals:
Tijdens de reis worden goede en gezonde maaltijden bereid van veelal locale producten.
To give you an idea of what the meals will be like: breakfast will consist of cornflakes with milk, toast with jam, and a regular English breakfast with eggs and bacon, fruit juice, coffee, and tea.
Lunch will mostly consist of cheese, cold cuts, salads and bread (picnic style). Dinner will be the most elaborate with regular BBQs, stir-fries and the typically South African Potjiekos (an all-in-one pot dish, delicious!!!!) prepared over the campfire.
If there are special dietary requirements (due to vegetarian preference and/or allergies), please state them when booking the trip so that they can be taken into account in advance.
Coffee and tea will also be served during dinner.
Overige dranken zijn exclusief en moeten zelf worden ingekocht. Tijdens deze reis zijn 14x ontbijt, 12x lunch en 11 diners inbegrepen in de reissom.
Tijdens de reis wordt medewerking gevraagd bij het op en afruimen van de tafels en afwas.
Medical conditions:
Anyone in good health may participate in this trip.
Luggage
Travel bag (due to limited space in the car, we recommend bringing luggage in a travel bag or backpack) with a maximum of 12 kg per person.
Daarnaast een kleine aparte rugzak of handige tas voor de persoonlijke spullen. Zelf (warme) slaapzak en klein hoofdkussen meenemen (slaapzak kan eventueel worden gehuurd voor ca. US$ 1 per dag, indien gewenst bij boeking opgeven)
Reservations
The agent reserves the right to amend a programme if the agent deems it necessary due to certain conditions, force majeure or unforeseen circumstances.
Should the vehicle break down, the agent will not be responsible for alternative accommodation other than camping, and there will be no compensation for flights or similar.
Agent vraagt een schadeloosstelling formulier te ondertekenen voor vertrek van de reis. Bij het niet tekenen van dit formulier kan de passagier geweigerd worden op de reis.
AfrikaOnline – Tel: 070 401 4092
Price subject to change
AfrikaOnline is not bound by errors or mistakes
















